Topic outline

 • Kā es sastapos ar piekūniem

   Stāsta vispārīgais apraksts

  Ģimene ar diviem pusaugu bērniem apceļoja Čehiju. Viņi bija plānojuši garas brīvdienas. Bija domājuši par transportu, meklējuši piemērotu naktsmītni, kā arī apsvēruši dažādas izklaides iespējas, tomēr nekad nebija varējuši iedomāties, ka brīvdienas izrādīsies tik īpašas un neparastas. Izlasot stāstu, jūs uzzināsies, kas tad īsti atgadījās.


  Foto: O. Pelikán


 • Piekūnu pārraugi Čehijā

  Pēc šāda aizraujoša piedzīvojuma pilī, kas atrodas dabas rezervāta teritorijā, kopā ar piekūnu pārraugu Ondru, ģimene patiesi ieinteresējās par visu tur notiekošo un vēlējās iespējami vairāk uzzināt par piekūnu pārraugiem un to dzīvi Čehijā.


 • Diena pilī

  Ģimene uzzināja par gadskārtējo piekūnu pārraugu tikšanos Opočno pilī. Viņiem laimējās, ka viņu brīvdienu brauciens iekrita oktobra mēnesī – laikā, kad notiek sanāksme. Tas bija notikums, kuru viņi nevēlējās palaist garām. Arī tu vari noskatīties, ko viņi tur redzēja.


 • Atceļā uz viesnīcu

  Atceļā uz viesnīcu ģimene automašīnā klausījās radio. Bērni telefonos spēlēja datorspēlītes.


 • Ceļš mājup

  Pēc tik aizraujošām un aktīvām brīvdienām, negribīgi dodoties atpakaļ uz lidostu, ģimenei šķita, ka laiks ir paskrējis pārāk ātri. Gaidot savu reisu, viņi vēroja majestātiska izskata ērgli, kas bija izplētis spārnus pār lidostu. Putns pildīja savu pienākumu.


 • Jūs neticēsiet, ko mēs redzējām!

  Atgriezušies mājās, ģimenes locekļi vēlējās dalīties  ceļojuma iespaidos ar saviem draugiem.